Trzecia Niedziela Wielkiego Postu

APEL O MODLITWĘ O POWRÓT DO ZDROWIA KSIĘDZA BISKUPA WIESŁAWA MERINGA
Apel o modlitwę o powrót do zdrowia Księdza Biskupa Wiesław Meringa
APEL O MODLITWĘ O POWRÓT DO ZDROWIA KSIĘDZA BISKUPA WIESŁAWA MERINGA

1.Jutro tj. 25 marca przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Z obchodem uroczystości związany jest ogłoszony w Kościele Dzień Świętości życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Zachęcamy wszystkich wiernych do obrony życia poczętego poprzez duchową adopcję, Warunki duchowej adopcji podane są na folderkach, które możemy zabrać z ołtarza Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Uroczyste podjęcie dzieła modlitwy za nienarodzonych odbędzie się podczas Mszy Świętej o godz. 17:00. Duchową adopcję podejmują osoby dorosłe!

2.Odpowiadając na wezwanie Chrystusa: "Nawracajcie się, bliskie jest królestwo niebieskie", w przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje wielkopstne. Program rekolekcji wywieszony jest w gablocie przy kościele oraz na stronie parafii
Chorych i starszych, którzy mogą przybyć do kościoła zapraszamy we wtorek 2 kwietnia na godz. 11:00 (wcześniej okazja do spowiedzi) będzie udzielany sakrament chorych. Chorych w domach odwiedzimy w czwartek 4 kwietnia od godz. 9:00!

3.Jak każdego roku, w piątek przed IV Niedzielą Wieliego Postu, Droga Krzyżowa przejdzie ulicami naszego miasta i rozpocznie się o godz. 15:00 od Krzyża przy trasie kolskiej. Serdecznie Zapraszamy Wszystkich na wspólną modlitwę, która poprzedza nasze rekolekcje.

4.W przyszłą niedzielę odbędzie się również Msza Święta o godz. 16:00 za zmarłych.

5.Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Polecamy tygodnik Idziemy z naszym dodatkiem diecezjalnym.

6.Nadal posiadamy do nabycia Albumy Pamiątkowe z okazji 250 lat istnienia naszego kościoła Wniębowzięcia NMP w Kłodawie. Idealnie nadają się na prezent, oraz jako ciekawa lektura pozwalająca poznać dzieje naszego Kościoła.
Dziedzictwo Karmelu