Druga Niedziela Adwentu
/ 9 grudnia 2018 r. /

1.Usłyszane w dzisiejszej Ewangelii wezwanie św. Jana Chrzciciela, aby przygotować drogę Panu przynagla nas do gorliwego wykorzystania czasu adwentu.

2.Przypominamy, że Msze Święte roratne są codziennie w dni powszednie o godz. 6:30. Zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych, aby przychodzili na roraty z lampionami.

3.Dzisiaj pamiętamy w modlitwie o wspólnotach katolickich żyjących w krajach byłego Związku Sowieckiego, gdzie wciąż odczuwa się brak kapłanów i trzeba odbudowywać życie religijne. Ofiarą do puszki wspieramy fundusz pomocy Kościołowi na Wschodzie!

4.Dzisiaj Spotkanie z Żywym Różańcem o godz. 16:00.

5.Caritas Polska prowadzi Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Świece są do nabycia w zakrystii.

6.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej - sczególnie tygodnika "Idziemy" z naszym dodatkiem diecezjalnym "Ład Boży".

"Młodzieżowa Bombka"
Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia z tej okazji ministranci wraz z młodzieżą z naszej parafii pod opieką ks. Roberta będą rozprowadzali bombki świąteczne o bardzo różnych kolorach i wzorach, wszystkie ręcznie malowane i ozdabiane. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na fundusz ministrancko - mlodzieżowy, który będzie wykorzystany na dofinansowanie wakacyjnego wyjazdu dla dzieci i młodzieży z naszej parafii. Koszt jednej bombki to 10zł, jeśli ktoś będzie chciał ofiarowac coś więcej w imieniu dzieci i młodzieży serdecznie dziękujemy. Bombki będą do nabycia w przyszłą niedzielę po mszach świętych oraz podczas parafialnych rekolekcji adwentowych.
Serdecznie Dziękujemy w imieniu dzieci i młodzieży