Młodzież

"Młodzieżowa Bombka"
Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia z tej okazji ministranci wraz z młodzieżą z naszej parafii pod opieką ks. Roberta będą rozprowadzali bombki świąteczne o bardzo różnych kolorach i wzorach, wszystkie ręcznie malowane i ozdabiane. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na fundusz ministrancko - mlodzieżowy, który będzie wykorzystany na dofinansowanie wakacyjnego wyjazdu dla dzieci i młodzieży z naszej parafii. Koszt jednej bombki to 10zł, jeśli ktoś będzie chciał ofiarowac coś więcej w imieniu dzieci i młodzieży serdecznie dziękujemy. Bombki będą do nabycia w przyszłą niedzielę po mszach świętych oraz podczas parafialnych rekolekcji adwentowych.
Serdecznie Dziękujemy w imieniu dzieci i młodzieży

Wyjazd młodzieży na "Wieczór Chwały"

Dnia 12.10.2018 (piątek) odbył się wyjazd młodzieżowy do Płocka na zjazd młodzieży tzw. "Wieczór Chwały". W wyjeździe wzięła udział młodzież
z naszej parafii, miał on na celu pogłębienie naszej wiary. Odbył się pod hasłem "Zostań Aniołem" przez, które to Pan Bóg uświadamia nas, że każdy z nas jest Aniołem (z greckiego Angelos znaczy posłany) i został posłany by nieść dobrą nowinę naszym bliźnim. Kolejny wyjazd na "Wieczór Chwały" już w 21 Grudnia przed Bożym Narodzeniem.
Serdecznie Zapraszamy.
Zdjęcia z Wyjazdu

Polecane strony dla młodzieży:

– Ruch Światło Życie
– Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
– O. Adam Szustak
– TV TRWAM
– Ruch Czystych Serc
– Pokolenie JPII
– strona o ewangelizacji
– portal młodzieży katolickiej
– „Nasza Droga” dwutygodnik młodzieży katolickiej