Młodzież

Wakacje z Bogiem (Oaza dzieci i młodzieży)

Zapraszamy dzieci i młodzież na wakacyjny wyjazd w góry do Zakopanego. Ks. Robert we współpracy z innymi parafiami organizuje Wakacje z Bogiem dla dzieci i młodzieży. Celów wyjazdu jest wiele ale jeden najważniejszy: zbliżyć się do Boga i doświadczyć Jego obecności w we wspólnocie wiary ludzi młodych. W programie min. przede wszystkim wyjścia w góry, oraz zwiedzanie zabytkowych miejsc, termy oraz gry, zabawy, spotkania. Wyjazd w terminie od 1 – 10 Lipca 2019 r. Zapraszamy dzieci od trzeciej kl. szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum oraz starsi. Szczegółowe informacje odnośnie planu wyjazdu i kosztów u ks. Roberta.

Wyjazd na Wieczór Chwały „Zrób miejsce” 21.12.2018

Wieczór Chwały „ Zrób miejsce”
W dniu 21 grudnia 2018 roku ksiądz Robert, młodzież ze szkoły podstawowej nr 1 pod opieką pani Danusi Bartosik oraz ze szkoły podstawowej nr 2 z panią Katarzyną Mieleszczuk wybrali się na Wieczór Chwały, który odbywał się w par. św. Stanisława w Płocku. Inicjatywa ta nosiła nazwę "Zrób miejsce". Wydarzenie miało na celu otworzenie naszych serc na drugiego człowieka, wyciągnięcie ręki do Boga. Wszyscy mile wspominamy spędzony tam czas, wróciliśmy uśmiechnięci i zadowoleni. Podczas drogi śpiewaliśmy wspólnie kolędy. Już 15 marca po raz kolejny weźmiemy udział w tej niesamowitej inicjatywie.
Zapraszamy wszystkich do wspólnego wyjazdu!
Zdjęcia z Wyjazdu

Wyjazd młodzieży na "Wieczór Chwały w październiku"

Dnia 12.10.2018 (piątek) odbył się wyjazd młodzieżowy do Płocka na zjazd młodzieży tzw. "Wieczór Chwały". W wyjeździe wzięła udział młodzież
z naszej parafii, miał on na celu pogłębienie naszej wiary. Odbył się pod hasłem "Zostań Aniołem" przez, które to Pan Bóg uświadamia nas, że każdy z nas jest Aniołem (z greckiego Angelos znaczy posłany) i został posłany by nieść dobrą nowinę naszym bliźnim. Kolejny wyjazd na "Wieczór Chwały" już w 21 Grudnia przed Bożym Narodzeniem.
Serdecznie Zapraszamy.
Zdjęcia z Wyjazdu

Polecane strony dla młodzieży:

– Ruch Światło Życie
– Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
– O. Adam Szustak
– TV TRWAM
– Ruch Czystych Serc
– Pokolenie JPII
– strona o ewangelizacji
– portal młodzieży katolickiej
– „Nasza Droga” dwutygodnik młodzieży katolickiej